23 C
Utorak, 8. listopada 2024.

Rukometašice teško poražene na gostovanju u Virovitici

Ženski rukometni klub Vinkovci u okviru trećega kola 2. HRL – Sjever poražen je na gostovanju kod 1234 Virovitice rezultatom 39:22 (16:13).

Za ovu utakmicu vinkovački je klub imao kadrovskih problema, tako da se u zapisniku našlo tek osam igračica i dvije golmanice. U prvih 30 minuta naše predstavnice pružile su dobar otpor domaćem sastavu i nisu dopustile da se utakmica prelomi u ranoj fazi. Ipak, u nastavku je umor odradio svoje i prednost domaćih igračica postepeno je rasla na konačnih +17.

Marija Dragojević postigla je čak 12 pogodaka, a pratila ju je Mihaela Juričić s četiri gola. Što se domaćina tiče, prvo ime bila je Klara Crnoja s osam zgoditaka.

Vinkovci se trenutno nalaze na desetom mjestu drugoligaškog poretka, a u sljedećem će kolu ugostiti ekipu Zrinskog 2.