Subota, 25 listopada, 2025

Snažno nevrijeme i jak vjetar

|

Jutros oko 8 sati ujutro na Vinkovačkom području zapuhao je snažan vjetar uz grmljavinu, a potom i obilnu kišu. Koliko smo uspjeli u ovom kratko  roku saznati 112 svake sekunde zaprima pozive zbog štete na vozilima, a nema dijela grada u kojemu se krošnje stabala nisu obrušile na tlo, a najveći je problem što se puno njih nalazi na kolnicima i ometaju siguran promet.

Iz toga razloga građani se mole za razumijevanje, te ukoliko nije odmah potrebno ili su u mogućnosti neka sami pokušaju sanirati eventualnu štetu ili budu strpljivi i nazovu kasnije kada opterećenje na pozivni centar 112 bude nešto manji.

Ono što zbrinjava jeste i prognoza koja cijeli dan najavljuje mogućnost grmljavine i snažnog vjetra.

Možemo zaključiti kako će ovo ljeto biti zapamćeno po ekstremno visokim temperaturama koje su u našim krajevima dosezale i 40 stupnjeva, a epilog tomu jeste i nevrijeme koje svakih nekoliko dana podsjeti na moć prirode.

- Advertisement -

Zadnje objave

Plinara istočne Slavonije d.o.o.

Radno vrijeme blagajne Vinkovci-Županja

PON – PET od 7:30 do 14:00h
Besplatni broj za hitne intervencije
od 0 do 24h
0800 304 336

Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.