14 C
Nedjelja, 6. listopada 2024.

Vinkovački rukometaši dobro otvorili utakmicu, a onda doživjeli poraz od 8 razlike

Nakon dvije uzastopne pobjede rukometaši Bjelin Spačve večeras su pretrpjeli treći ovosezonski poraz u okviru Paket24 Premijer lige. Bolja je bila Gorica koja je slavila s 35:27 (15:13).

Vinkovčani su bolje otvorili utakmicu i vrlo brzo imali su +5, no do kraja prvog poluvremena Goričani uspijevaju okrenuti rezultat u svoju korist i na odmor odlaze s dva gola prednosti. U nastavku su današnji domaćini kontrolirali situaciju na parketu, a na kraju su slavili s velikih osam razlike.

Bjelin Spačva se tako trenutno nalazi na četvrtom mjestu poretka u Ligi B, a Ligi za prvaka sada je na četiri boda zaostatka. U idućem kolu sastav trenera Josipa Mečića ugostit će momčad Dubrave.