10 C
Ponedjeljak, 16. rujna 2024.

Vinkovci Open 2024: Fran Mihaljević apsolutni prvak, saznajte najbolje po kategorijama

STK Cibalia u subotu je ugostio stolnoteniski turnir „Vinkovci Open 2024”. Nastupilo je čak 103 igrača iz tri različite zemlje, a uz sportski dio programa, klub je i ove godine priredio odličan popratni sadržaj za sve sudionike i publiku.

Turnir je odigran u pet kategorija, a nakon zanimljivih utakmica saznali smo one najbolje za ovu godinu.

Tako je pobjedu u apsolutnoj kategoriji odnio Fran Mihaljević (STK Požega), a iza njega pozicionirali su se Domagoj Biber (STK Našice) te Ante Kolak i Tomislav Biber (STK Cibalia).

U kategoriji starijih od 60 godina slavio je Boris Kosovac (Zagreb), drugi je bio Avdo Žustra (Tuzla), dok su treće mjesto podijelili Mladen Kosanović (Vukovar) i Mirsad Pajević (Sarajevo).

Zanimljivi mečevi odigrani su i u kategoriji do 59 godina u kojoj je najbolji bio Milutin Glavaški (STK Bečej). Drugo mjesto ovoga puta zauzeo je Sergej Počuča (STK Cibalia), a na trećoj poziciji završili su Ljubiša Milošević (Beograd) i Zoran Đokić (Novi Sad).

Turnir do 49 godina starosti osvojio je Zoran Turk (STK Kukuljanovo), Domagoj Biber (STK Našice) bio je drugi, treći je završio Siniša Josić (STK Staper), a četvrtoplasirani je završio Nemanja Ćirić (STK Odžaci Odžaci).

U kategoriji do 39 godina najbolji je bio Matej Lacković (STK Južna Trešnjevka Zagreb), njegov klupski kolega Karlo Sušanj bio je drugi, a na trećem mjestu pozicionirali su se Danijel Loboda (STK Odžaci Šid) i Lazar Danguzov (STK Partizan Šid).

„Kao organizatori zadovoljni smo ovogodišnjem turnirom, odzivom i kvalitetom odigranog stolnog tenisa. Jačinu turnira dobro oslikava i popis pobjednika i osvajača medalja, koji je raznolik, točnije zastupljen je velik broj klubova koji su sudjelovali. Hvala svim sportskim prijateljima na dolasku te se vidimo iduće godine, na jubilarnom desetom izdanju Opena”, riječi su Danijela Jelineka člana UO STK Cibalia Vinkovci.