12 C
Ponedjeljak, 16. rujna 2024.

Vukovar 1991 bolji od Cibalije u finalu ivankovačkog kupa

Na ivankovačkom Gracu završen je 3. Ivankovo kup na kojem su nastupili Cibalia, Vukovar 1991, Dilj i domaćin Bedem. Kuglice su u polufinalu spojile Vukovar i Dilj te Cibaliju i Bedem i drugoligaši su očekivano prošli u finale.

Trener Nebeskoplavih Siniša Sesar odlučio se za sljedeću jedanaestoricu u susretu s Vukovarom; Križanović, Lasić, Crnčec, Oršolić, Barić, Bosak, Radošević, Vrdoljak, Lisnić, Tokić i Bajić J.

Vukovarci su u prvom poluvremenu bili bolji takmac i poveli su pogotkom Mirana Horvata u 28. minuti. Cibalia je u drugom dijelu zaigrala bolje, no Luka Cvjetković u 60. minuti udvostručuje prednost Vukovara 1991. Nekoliko trenutaka poslije Filip Jazvić iz kaznenog udarca postavlja konačnih 2:1.

Utakmica za treće mjesto između Dilja i Bedema završila je bez pogodaka, a nakon boljeg izvođenja jedanaesteraca slavili su igrači vinkovačkog kluba.