Otvoreno prvenstvo Privlake za dječake i djevojčice i turnir županijskih liga VSŽ

0
253

U organizaciji STK “Privlaka”, a uz pomoć i podršku Općine Privlaka, županijskog stolnoteniskog saveza i Osnovne škole Stjepana Antolovića održana su dva turnira.

U subotu, 15. lipnja održano je Otvoreno prvenstvo Privlake za dječake i djevojčice u kategorijama klinci i klinceze, najmlađi kadeti i kadetkinje, mlađi kadeti i kadetkinje, te kadeti i kadetkinje.

U nedjelju, 16. lipnja, održan je turnir Županijskih liga VSŽ podijeljenih u dvije kategorije: igrači 1. te igrači 2. i 3. županijske lige, a pravo nastupa imali su i igrači koji nisu igrači liga, a s prostora su Vukovarsko – srijemske županije.

Na Otvorenom prvenstvu Privlake za dječake i djevojčice nastupilo je 108 igrača i igračica iz 14 klubova iz Hrvatske, Bosne i Hercegovine i Srbije.

Najbolje rezultate po kategorijama ostvarili su po kategorijama:

KLINCEZE

1. ĐULOVIĆ NAĐA – STK KREKA TUZLA

2. LANUSOVIĆ SARA – STK GRANIČAR SLAVONSKI BROD

3. MESIĆ KORANA – STK NUŠTAR

3. GLAVURDIĆ MARTA – STK NUŠTAR

KLINCI

1. TRUSINA KRISTIJAN – STK SELENČA

2. MATIĆ NIKO – STK STRMAC NOVA GRADIŠKA

3. LAZIĆ ANTONIO – STK STRMAC NOVA GRADIŠKA

3. GALIK LUKA – STK STRMAC NOVA GRADIŠKA

NAJMLAĐE KADETKINJE

1. VUKOVAC ELENA – STK VODOVOD OSIJEK

2. KNEŽEVIĆ SLAĐANA – STK ČELAREVO

3. KOVAČEVIĆ LAURA – STK GRANIČAR SLAVONSKI BROD

3. VUČINIĆ BARBARA – STK CIBALIA VINKOVCI

NAJMLAĐI KADETI

1. MARJANOVIĆ GABRIJEL – STK VODOVOD OSIJEK

2. FILKOVIĆ KARLO – STK OBRTNIČKA ŠKOLA SL. BROD

3. KOLAK ANTE – STK CIBALIA VINKOVCI

3. SLAVIĆ LUKAS – STK LOKOMOTIVA VINKOVCI

MLAĐE KADETKINJE

1. RADAK SARA – STK ČELAREVO

2. VUČKOVIĆ DORA – OBRTNIČKA ŠKOLA SL. BROD

3. KOLAK ZARA – STK CIBALIA VINKOVCI

3. STANKOVIĆ MANUELA – STK NUŠTAR

MLAĐI KADETI

1. BISTROVIĆ DARIJO – STK OPATOVAC

2. PAP NORMAN – STK OPATOVAC

3. ŠEBELJA ALEN – STK OPATIJA 08

3. ANDABAK DAVID – STK CIBALIA VINKOVCI

KADETKINJE

1. PERKOVIĆ KATARINA – STK VODOVOD OSIJEK

2. PEŠUT PETRA – STK CIBALIA VINKOVCI

3. METER LARISA – STK VODOVOD OSIJEK

3. GALINOVIĆ MARINA – STK LOKOMOTIVA VINKOVCI

KADETI

1. DANGUZOV LAZAR – STK PARTIZAN ŠID

2. SIMČIĆ LUKAS – STK OPATIJA 08

3. KRAJINOVIĆ LUKA – STK VODOVOD OSIJEK

3. KRULJAC LUKA – STK STRMAC NOVA GRADIŠKA

Na turniru županijskih liga natjecalo se 45 igrača i igračica, a najbolje rezultate ostvarili su:

2. ŽUPANIJSKA LIGA

1. MAMIĆ ZDRAVKO – STK NEC GRADIŠTE

2. KRAJINOVIĆ LUKA – STK PRIVLAKA

3. MARJANOVIĆ GABRIJEL – STK PRIVLAKA

4. KELAVA IVAN – STK MLADOST SVINJAREVCI

1. ŽUPANIJSKA LIGA

1. BIBER DOMAGOJ – STK ŽUPANJA

2. ŽUPANIĆ ŽELJKO – STK CIBALIA VINKOVCI

3. OPAČIĆ TOMISLAV – STK VINKOVCI

3. IVAN LOVRIĆ – STK OPATOVAC