Page 26 - Vinkovački list 5. listopada 2018.
P. 26
SPORT PETAK, 5.10.2018.

U nedjelju odigran malonogometni turnir 2. Futsal Kup Grada Vinkovaca Za najbolje

josipa.haluska@novosti.hr

Stigla je jesen, početak nove futsal. Na parket Ekonomske škole Osječani brzo vraćaju prednost i mjesto gledali dva drugoligaša. u vodstvo već u 3. minuti, a u 8.
školske godine, ali i početak još prvi su izašli Aurelia i Osijek te susret se tako završava rezultatom U spomenutoj utakmici minuti isti strijelac ponovno trese
jedne malonogometne sezone. turnir otvorili napetim slavonskim 1:2 te Osijek šalje u finale. Budući mrežu za 2:0, da bi se do kraja
Mnogi s nestrpljenjem čekaju derbijem. Rezultat je pokazivao da su doživjeli poraz u prvom ponovno je Aurelia ekipa koja je prvog poluvremena rezultat popeo
početak, a ne sumnjamo kako će napetost do samoga kraja, no polufinalnom susretu, Aureliju u zaostatku jer gosti iz Bjelovara na 3:0. U drugom poluvremenu
nas i ove godine brojni vinkovač- utakmica ipak završava u korist je nakon toga čekala utakmica brzo dolaze u vodstvo. Domaćini Mislav Banek stavlja točku na i i
ki hakleri oduševljavati svojim Osječana. za 3. mjesto koju je odigrala s ubrzo preko Filipa Petrušića i Uspinjača-Gimka osvaja 2. Futsal
potezima. Mali uvod u predstojeću poraženim iz susreta Uspinjača – Zvonimira Banožića preokreću kup Grada Vinkovaca.
nam sezonu i što možemo očekivati Već u prvom napadu gostiju, Gimka i Bjelovara. rezultat u svoju korist koji,
od seniora dao je nedavno odigrani obrana Aurelije je popustila te su nažalost, nije uspio izdržati do Individualne nagrade su
Futsal Kup Grada Vinkovaca. primili prvi pogodak. Rezultat je U drugom polufinalnom susretu, kraja. Bjelovar do kraja utakmice redom uzeli igrači iz zagre-
ostao isti do kraja prvoga dijela, još jednom prvoligaš nadigrava zabija još dva pogotka, pa Aurelia bačkih redova. Najbolji mladi
U nedjelju, 30. rujna, u dvorani dok u drugom poluvremenu dolazi drugoligaša. Uspinjača-Gimka ostaje poražena rezultatom 3:2 i igrač je Antonio Jamičić, za
Ekonomske i trgovačke škole, do pojačanja i u igru ulazi Željko je zabila 8 komada Bjelovaru, a završava na posljednjem mjestu. vratara turnira proglašen je
odigran je 2. po redu Futsal Kup Plavšić preko kojega se rezultat poraženi su uspjeli zabiti počasni Ivan Pavlić, dok je David Mataja
Grada Vinkovaca koji je okupio 4 izjednačava i semafor pokazuje pogodak te je konačni rezultat Finale između Uspinjače-Gim- najbolji strijelac. Titulu najboljeg
poznata kluba, a to su bili prvo- 1:1. Rezultat nije dugo opstao jer bio 8:1. Tako smo u utakmici za 3. ka i Osijeka je ponudilo pravu igrača je odnio Mislav Banek.