Uz izvrsne rezultate otvorena nova plivačka sezona

0
227
- Reklama -

U Sisku na 1. i 2. kolu Lige Regije 4 natjecalo se 12 plivačica i plivača PK “Orion”. Svoj debitantski nastup za Klub imala je Tena Šumanovac, a ostali natjecatelji koji su sudjelovali su Marija Ćaleta, Iva Čorak, Adela Matošević, Laura Matić, Lana Jurić, Patrik Šekrst, Dorian Vugrek, Matej Pfaf, Marin Svilar, Nikola Ćaleta i Dinko Nađ. Zbog spriječenosti trenerice Maše Pešec trenersku palicu preuzela je iskusna članica Kluba Tonka Kovačević, trenutno zagrebačka studentica.

Osvojeno je osam prvih, dvanaest drugih i deset trećih mjesta te je time nova plivačka sezona započela izvrsnim rezultatima!

Pojedinačni su rezultati (do 10. mjesta) su sljedeći:

VUGREK, Dorian (kategorija B) – 1. mjesto 200m leđno, 1. mjesto 100m leđno, 2. mjesto 100m slobodno, 2. mjesto 100m leptir, 3. mjesto 50m slobodno, 4. mjesto 200m mješovito

ČORAK, Iva (kategorija B) – 1. mjesto 100m slobodno, 1. mjesto 100m mješovito, 2. mjesto, 50m slobodno, 2. mjesto 100m leđno, 6. mjesto 200m mješovito

ĆALETA, Nikola (kategorija A) – 1. mjesto 100m mješovito, 2. mjesto 50m leptir, 2. mjesto, na 50m slobodno, 2. mjesto 100m leptir, 3. mjesto 100m slobodno

PFAF, Matej (kategorija A) – 1. mjesto 50m leđno, 2. mjesto 100m leđno, 2. mjesto 200m leđno, 4. mjesto 50m leptir, 4. mjesto 100m mješovito, 6. mjesto 50m prsno

ĆALETA, Marija (kategorija D) – 1. mjesto 100m leđno, 3. mjesto 50m leđno, 3. mjesto
200m leđno, 7. mjesto 50m slobodno, 8. mjesto 50m leptir, 8. mjesto 100m slobodno
SVILAR, Marin (kategorija A) – 1. mjesto 200m prsno, 2. mjesto 50m leđno, 3. mjesto 100m mješovito, 5. mjesto 50m prsno, 5. mjesto 100m prsno

MATIĆ, Laura (kategorija A) – 2. mjesto 200m prsno, 3. mjesto 50m leptir, 3. mjesto 50m
prsno, 3. mjesto 100m mješovito, 3. mjesto 100m prsno, 4. mjesto 50m leđno

MATOŠEVIĆ, Adela (kategorija B) – 2. mjesto 100m leptir, 3. mjesto 50m slobodno, 4.
mjesto 100m mješovito, 5. mjesto 50m leptir, 5. mjesto 100m leđno, 10. mjesto 100m
slobodno

JURIĆ, Lana (kategorija A) – 4. mjesto 50m leptir, 4. mjesto 100m leptir, 7. mjesto 400m slobodno, 7. mjesto 100m mješovito, 10. mjesto 50m slobodno

NAĐ, Dinko (kategorija B) – 4. mjesto 400m slobodno, 6. mjesto 50m leđno, 6. mjesto 100m mješovito, 8. mjesto 200m slobodno, 10. mjesto 100m slobodno

ŠUMANOVAC, Tena (kategorija C) – 4. mjesto 100m leptir, 6. mjesto 100m mješovito, 7. mjesto 50m leptir, 9. mjesto 100m leđno

ŠEKRST, Patrik (kategorija C) – 8. mjesto 100m leđno