Utorak, 11 studenoga, 2025

U Vukovarsko-srijemskoj županiji jedna novooboljela osoba

|

U Vukovarsko-srijemskoj županiji, prema podacima pristiglim do jutros u 8 sati, u posljednja 24 sata je 1 nova pozitivna osoba na COVID-19, potvrđena PCR testiranjem, a riječ je o osobi iz Pačetina. Preminulih nema.

Od početka epidemije ukupan broj oboljelih osoba je 28 827. Oporavilo se 28 275 osoba, a preminulo je 469 osoba. Trenutno je u županiji 16 osoba hospitalizirano zbog COVID-19 bolesti. U samoizolaciji je 228 osoba.

U protekla 24 sata testirane su 44 osobe, te je broj ukupno testiranih 143 748.

Iz sustava zdravstva 6 je pozitivnih osoba. ( 1 liječnik, 2 med. sestre / tehničara, 2 druga zdravstvena djelatnika, 1 nezdravstveni djelatnik zaposlen u zdravstvu ). Iz sustava obrazovanja ukupno je oboljelo 6 nastavnika i 49 učenika.

- Advertisement -

Zadnje objave

Plinara istočne Slavonije d.o.o.

Radno vrijeme blagajne Vinkovci-Županja

PON – PET od 7:30 do 14:00h
Besplatni broj za hitne intervencije
od 0 do 24h
0800 304 336

Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.