Filip Motovunski objavio novi singl za Bad Taste Recordings

|

- Advertisement -

Nakon što je širu javnost upoznao s radom studija FM Mastering, Filip Motovunski neumorno nastavlja s vlastitom produkcijom i nastupima uživo. Za Motovunskog nije ništa novo da se bavi raznim stilovima drum’n’bassa koji je začinjen drugim žanrovima što rezultira nečim uistinu jedinstvenim.

Ovaj put je isklesao nevjerojatnu kombinaciju zvukova u novom singlu “Blood Overflow” koji je 10. lipnja izašao ekskluzivno na Beatportu, dok se 24.6. pojavila na ostalim digitalnim platformama. Singl “Blood Overflow” s masivnim ragga vokalom i izraženom bass linijom ostavlja revolucionaran dojam.

Još prije mjesec dana Filip Motovunski okitio se s majstorski izrađenim singlom “Give’em”. Ova drum ‘n’ bass traka s hip hop utjecajem nastala je u suradnji s Joeom Raygunom. Razorni remix singla “Give’em” potpisuje srpski producent Rahmanee koji je izašao za label u vlasništvu DJ Teebeea iz Calyx & Teebee dua.

- Advertisement -

Zadnje objave

Plinara istočne Slavonije d.o.o.

Radno vrijeme blagajne Vinkovci-Županja

PON – PET od 7:30 do 14:00h
Besplatni broj za hitne intervencije
od 0 do 24h
0800 304 336

Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.