Napokon i novi singl legendarnog Iggy Popa!!!

|

Stiže sjajna vijest za sve fanove kuma punka, Iggyja Popa! Nakon što je Atlantic Records ovih dana predstavio ekskluzivno partnerstvo s diskografskom kućom Gold Tooth Records koju je osnovao dobitnik nagrade Grammy i multiplatinasti producent Andrew Watt (poznat po suradnjama s Justinom Bieberom, Post Maloneom, Eltonom Johnom, Ozzyjem Osbourneom i mnogim drugima), svjetski diskografski div predstavio je prvi rezultat ove obećavajuće suradnje.

Jedan i jedini, neponovljivi Iggy Pop prvi je umjetnik koji je potpisao ugovor za ovaj label. Dobitnik nagrade Grammy za životno djelo i jedan od najutjecajnijih i najenergičnijih izvođača uživo svih vremena, svoj debi s diskografskom kućom proslavio je prvim singlom “Frenzy”.

Zadnje objave

Plinara istočne Slavonije d.o.o.

Besplatni broj za hitne intervencije
od 0 do 24h
0800 304 336