Antonio Bratoš je novo ime na regionalnoj glazbenoj sceni

|

- Advertisement -

Prvi singl Anananana najavljuje nadolazeći album koji bi trebao biti objavljen sredinom 2019. za Sipa Music / Menart.

“Anananana” je ljubavna pjesma koja govori o onom što je moglo biti da su okolnosti bile drugačije, plesnog je ritma, bogate produkcije, prepune “živih” instrumenata i zaraznog refrena.

Tekst pjesme potpisuje Antonio Bratoš, glazbu su radili Antonio Bratoš i Milovan Bošković (Zemlja Gruva), koji je ujedno odgovoran i za produkciju. Svoj doprinos su dali i ostali članovi Zemlje Gruva, svatko na svoj način.

Mastering je radio Silvio Pasarić (Studio Sipa Music).

Bratoš je također frontmen i autor pjesama dubrovačke glazbene skupine OPG, koja je svoj prvi album “Kompost” i spot za pjesmu “Eko Certifikat” objavila prošle godine (Sipa Music, ZG).

Sličan koncept namjerava zadržati i na svom samostalnom albumu.

Dakle, eklektičan album pjesama različitih stilova.

Za razliku od OPG-ovskog duhovitog širenja svijesti, na samostalnom albumu Antonio Bratoš će pokazati svoju intimniju stranu.

- Advertisement -

Zadnje objave

Plinara istočne Slavonije d.o.o.

Radno vrijeme blagajne Vinkovci-Županja

PON – PET od 7:30 do 14:00h
Besplatni broj za hitne intervencije
od 0 do 24h
0800 304 336

Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.