U 7.00 sati PU vukovarsko-srijemska zaprimila je dojavu o postavljenim bombama na Općinskom sudu u Vinkovcima.
Navode kako su u tijeku istražne radnje, a djelatnici suda su privremeno napustili svoje prostorije.
Pored djelatnika policije na mjestu događaja su i djelatnici protueksplozivne zaštite Vukovarsko-srijemske policije.






