Nakon što je sredinom siječnja ove godine imenovan za sportskog direktora Cibalije, Miroslav Bojko od danas ne obavlja tu funkciju u vinkovačkom klub.
Vijest je objavljena na službenoj Facebook stranici Cibalije gdje je napisano kako je Bojko svojim neupitnim velikim znanjem i iskustvom pomogao našem klubu u radu i osvajanju drugog mjesta na prvenstvenoj ljestvici.
„Bojko je najprije ostavljao srce na terenu igrajući za Cibaliju, a kasnije je u više navrata bio trener. Uvijek je radio profesionalno i s ljubavlju prema nebeskoplavoj boji. Klub mu želi puno sreće u daljnjem radu, a vrata Cibalije uvijek će mu biti otvorena”, poručeno je.






