13 C
Petak, 26. travnja 2024.

Aurelia prokockala veliku prednost i na kraju se morala zadovoljiti s bodom

U 7. kolu 2. HMNL Istok gledatelji u sportskoj dvorani Ekonomske i trgovačke škole Ivana Domac Vinkovci vidjeli su sraz vodećih momčadi lige.

Nakon gradskog derbija i pomalo neočekivanog poraza žuto-crni su ugostili vodeću ekipu lige protiv koje su imali veliku prednost. Naime, Vinkovčani su krenuli dobro i pred kraj prvog dijela preko Draguna i Nospaka stekli dobar zalog za nastavak utakmice. Drugi dio nije mogao početi bolje za ekipu Kristijana Šoštara jer je na otvaranju put do mreže Živkovićeva gola, svojim drugim pogotkom, pronašao Nospak. No, tada je Aurelia stala i prepustila inicijativu Osijeku i uslijedio je hladan tuš. Od 22. do 26. minute Osječani vraćaju utakmicu u egal i u zadnjih 10 minuta ušlo se s poravnatim rezultatom. Ubrzo je uslijedila sjajna kontra crnih koju je poentirao Pest-Mundvajl, ali radost domaćih nije dugo trajala. U sljedećem napadu gosti dolaze do konačnog rezultata od 4:4 s kojim zadovoljniji mogu biti Osječani jer imaju 3 boda prednosti nad Aurelijom.

MNK Vinkovci na parket izlazi sutra kada gostuje u Slavonskom Brodu kod ekipe Broda 035, a utakmica počinje u 20:30. Nadamo se da će se vinkovački malonogometaši iz Broda vratiti s pozitivnim rezultatom.