3 C
Subota, 20. travnja 2024.

Aurelia protutnjala Slatinom

Aurelia je u sklopu 7. kolu 2. HMNL – Istok gostovala u Slatini kod istoimenog domaćina koji nije uspio prirediti iznenađenje protiv Vinkovačkog sastava. Žuti rutinski odradili svoj posao i slavili s visokih 7:2.

U prvom dijelu utakmice Slatina je pružila jako dobar otpor što govori i rezultat, gosti su otišli na predah s jednim pogotkom prednosti i to zahvaljujući Markiću koji je poentirao u 7. minuti sraza. Na dva zgoditka razlike povisio je Dragun u 26. minuti, da bi Josipović gostima +3 donio četiri minute kasnije.

Domaći su do gola stigli u 34. minuti kada je vratara Žutih matirao Čović, ali nada u povratak nije dugo trajala jer je Aurelia unutar dvije minute  pogocima Nospaka i Markića otišla na 5:1. Na listi strijela vrlo brzo im se pridružio Pedić koji jezabio za teniskih 6:1, ionako visok poraz ublažio je Prlić, a točku na i za konačnih 7:2 stavio je Lončar u posljednjim trenucima utakmice.

Vinkovčani drže vodeću poziciju s tri boda više od drugoplasirane Nove Gradiške.