I ovaj vikend nas čeka pregršt dobre zabave na Vinkovačkom ljetu u gradskom parku.
Već večeras Udruga XO-VK organizira Jam session i poziva sve mlade koji znaju ili žele pjevat, znaju ili žele svirati gitaru,bubnjeve da dođu u park sa ili bez svog instrumenta i okušaju se svirkom uživo.


Otvorila je Vinkovački advent prošle godine pa zatim osvojila 6 porina, a ove godine ponovno ju dovodimo na Vinkovačko ljeto pa možda još nešto i osvoji 🙂 , naravno Mia Dimšić u subotu od 20:30 pod kupolom u parku.







