Borna Čop: gitarist Filma i Lili Gee predstavio singl “Svjetla Zagreba”

|

- Advertisement -

Foto: Igor Ilić

Zagrebački glazbenik Borna Čop predstavlja novu pjesmu “Svjetla Zagreba”, drugi samostalni singl snimljen u studiju ZG Zvuk u produkciji Hrvoja Prskala (Bang Bang), a koji će se naći na njegovom prvom samostalnom albumu.

U pitanju je topla ljubavna balada koja se s lakoćom zavlači pod kožu i donosi životnu priču u kojoj će mnogi prepoznati svoje vlastite uspomene, dok melodični refreni i prepoznatljivi gitaristički motivi polako postaju zaštitni znak Borninog autorskog rukopisa.

“Svjetla Zagreba” je moja osobna posveta jednoj ljubavi, jednoj mladosti i jednom vremenu u kojem je nastala. Ova pjesma je čista esencija emocija, i prilikom izvođenja iznova proživljavam svaki njen stih. Ljubav koja plane za vrijeme studiranja između dvoje mladih ljudi iz različitih krajeva, u ovom slučaju juga i sjevera, zaslužuje biti ovjekovječena u glazbi i stihu, i kao draga uspomena nastavlja živjeti i pronalaziti svoj put”, istaknuo je Borna Čop.

Videospot u režiji Igora Ilića sjajno dočarava atmosferu pjesme, a u glavnoj ulozi zablistala je nagrađivana hrvatska filmska i kazališna glumica Iskra Jirsak.

“Igor je fantastično pogodio ugođaj pjesme i napravio iznimno zanimljiv i atraktivan spot. Na snimanju je vladala odlična atmosfera, ideje su frcale kao šampanjac iz netom otvorene boce, a kao u pravom filmu imamo i tzv. easter egg, skrivenu poruku koju ostavljam gledateljima da je sami otkriju. Oduševljen sam Iskrinom ulogom u spotu i pozitivnom energijom kojom zrači. S obzirom da se znamo iz Dubrave iz jako mladih dana, kliknuli smo na prvu i odmah stvorili dobru vibru, jednom riječju – zaiskrilo je, tako da se snimanje neprimjetno pretvorilo u vrhunski tulum”, kaže Borna te dodaje: “Posebno sam zahvalan bendu koji je svirački doprinio konačnom glazbenom ruhu pjesme, Ivanu Frntiću na klavijaturama, Mariju Jagarincu na bubnjevima i Jadranku Jagarincu na bas gitari, a budući da se u pjesmi radi o studentskoj ljubavi, mogu reći da gitarske dionice smatram svojim glazbenim diplomskim radom. Sve zajedno razigrano, ljupko, nježno i uzbudljivo, baš kao ljubav”.

- Advertisement -

Zadnje objave

Plinara istočne Slavonije d.o.o.

Radno vrijeme blagajne Vinkovci-Županja

PON – PET od 7:30 do 14:00h
Besplatni broj za hitne intervencije
od 0 do 24h
0800 304 336

Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.