Četvrtak, 2. svibnja 2024.

Branšteter u nadoknadi za velika tri boda karakternih Vinkovčana

Tihana Papac
tihana.papac@novosti.hr

NK Solin i HNK Cibalia odigrali su na stadionu Hrvatski vitezovi u Dugopolju utakmicu 20. kola SuperSport Prve Nogometne lige.

Prvo poluvrijeme donijelo je dominaciju Vinkovčana, međutim dobra igra nije kapitalizirana pogotkom.

U nastavku ipak zatvorenija utakmica u kojoj je domaćin uspio malo neutralizirati premoć Nebeskoplavih.

Ipak, božica Fortuna nasmiješila se prvotimcima trenera Tomislava Radotića nakon isteka 90 službenih minuta, u trećoj minuti sudačke nadoknade.

Luka Branšteter postiže pogodak za 0:1 Vinkovčana te knjiži na Cibalijin konto nova tri, velika boda.

Iduće kolo, na rasporedu je u sljedeću subotu na istom stadionu na kojem će Nebeskoplave ugostiti NK Dugopolje.

Vinkovčani trenutno imaju 35 bodova, nalaze se na drugom mjestu prvenstvene ljestvice, ali dosta toga, ovisit će o sutrašnjem derbiju između HNK Vukovar 1991 i NK Rudeš.