Petak, 26. travnja 2024.

Četvero vinkovačkih karataša izborilo pet odličja na međunarodnom turniru

Josipa Haluška
josipa.haluska@novosti.hr

U subotu je u Maloj Subotici održan međunarodni karate turnir 17. CRO CUP 2023. Među 487 natjecatelja iz 55 klubova Hrvatske, Slovenije, Mađarske i Ukrajine nastupili su i članovi Karate kluba “Vinkovci”.

Četiri natjecatelja u pet kategorija osvojila su ukupno 5 odličja: 2 srebra i 3 bronce.

Srebrnu medalju osvojili su Mislav Iličić u kategoriji mlađi kadeti do 49 kg i Martin Rončević u kategoriji učenici do 39 kg. Brončano odličje izborila je Nikolina Slaviček u kategoriji cicibanke do 27 kg, a dvije bronce Josip Slaviček u kategorijama juniori do 61 kg i mlađi seniori do 60 kg.

Natjecatelji su nastupali pod vodstvom trenerice Pamele Joskić.

Nakon uspješno odrađenog međunarodnog turnira u Maloj Subotici, Karate klub “Vinkovci” nastavlja sa pripremama za nadolazeće turnire.

Klub poziva i sve zainteresirane da se priključe treninzima koji se održavaju u Fitness centru Zara (2. kat) – Kralja Zvonimira 68, Vinkovci – ponedjeljkom, srijedom i petkom od 19.30 do 21 sat.