17 C
Petak, 26. travnja 2024.

Cibalia nakon vrlo dobre igre zasluženo s 3:0 pobijedila drugu momčad zagrebačkog Dinama

Dario
Dario
dario.lamut@novosti.hr

U 29. kolu Druge hrvatske nogometne lige u Vinkovcima je Cibalia nakon vrlo dobre igre zasluženo s 3:0 pobijedila drugu momčad zagrebačkog Dinama. Kontrolirali su svih 90 minuta tako dobro da gosti niti u jednom trenutku nisu opasno ugrozili vratara Matkovića. Od prve minute Vinkovčani su gradili igru strpljivo, rastrčano, agresivno i s izraženom željom za pobjedom. Pogotke su postigli Vitaić u 39. minu iz penala, te u drugom dijelu u 46. minuti Mijoković i u 65. minui Ugrina. Svi oni koji su bili na stadionu Cibalije mogli su uživati u potezima domaćih igrača kojih je već dulje vrijeme nedostajalo. Na tablici, Cibalia na 2. mjestu ima 60 bodova, četiri manje od vodećeg Šibenika. U 30. kolu, Cibalia gostuje kod momčadi Dugopolja.