12 C
Četvrtak, 25. travnja 2024.

Cibalia je pobijedila Osijek s 2:1

hnk-cibali-1Odličan uvod u sutrašnju seniorsku utakmicu Osijeka i Cibalije napravili su jučer kadeti ovih dvaju momčadi u finalu 19. memorijalnog turnira nogometnog turnira “Mravunac-Fegeli” koji je završio nakon sjajne organizacije Hrvatskog nogometnog saveza, Grada Vinkovaca i HNK-a Cibalia. Cibalia je pobijedila Osijek s 2:1 i tako osvojila turnir. Pogotke za Cibaliju postigli su Blažević i Križanović, a za Osijek Lozić. Treće mjesto osvojio je Dinamo Zagreb  pobjedom od 3:0 nad Rijekom, a peto mjesto osvojio je Hajduk Split svladavši s 2:0 Slaven Belupo iz Koprivnice. Pehare i medalje trima prvoplasiranim momčadima predali su trener Stanko Mršić i sportski direktor Cibalije Dražen Pernar te Goran Meštrović izaslanik Hrvatskog nogometnog saveza i županijski nogometni instruktor. Pehar za najkorektniju momčad dobila je Rijeka. Nagrađeni su i najbolji pojedinci turnira. Za najboljeg igrača proglašen je Kristijan Blažević iz Cibalije, za najvratara Renato Josipović iz Dinama te najboljeg strijelca s 3 pogotka Mario Ćuić iz Hajduka.