1 C
Subota, 20. travnja 2024.

Cibalia poražena s 2:0

hnk-cibali-1U 4. kolu Max TV Prve hrvatske nogometne lige u Vinkovcima je Cibalia s 2:0 poražena od zagrebačkog Dinama. Trener Cibalije Stanko Mršić dobro je postavio igru Cibalije i u prvih 15 minuta Vinkovčani su odlično parirali Zagrepčani i kontrolirali utakmicu bez većih problema. U tom periodu gosti nisu imali niti jednu priliku za gol. Na žalost prvu koju su stvorili pretvorili su u pogodak. U 18. minuti usamljeni Sudani u šesnaestercu, precizno šutira i uz stativu pronalazi put lopti u mrežu. Konačni rezultat od 2:0 postavio je u 42. minuti autogolom kapetan domaćih Vitaić. U nastavku susreta Cibalia igra dobro, ali to ne pretače u pogodak, premda su u prilikama bili Baša, Zgrablić i Vitaić. Imali su i gosti svojih prilika, pa je rezultat mogao biti i veći za gostujuću momčad, jer ono što je promašio Hodžić rijetko se viđa na utakmicama. Zaslužena pobjeda Dinama. Cibalia na zečelju tablice ima 1 bod, a u 5. kolu u petak 12. kolovoza gostuje kod momčadi Splita.