Cibalia s 3:0 poražena od Rijeke

Dario
Dario
dario.lamut@novosti.hr

Pod vodstvom novoga trenera Mladena Bartolovića jučer je u Vinkovcima u 26. kolu Prve hrvatske nogometne lige posljednjeplasirana Cibalia zasluženo s 3:0 poražena od Rijeke, vodeće momčadi prvenstva. Samo u prvih pola sata to je bila obostrano žustra i izjednačena igra. Kada je Rijeka u 34. minuti povela pogotkom Bradarića igra Cibalije se raspala, a Rijeka je do kraja utakmice dominirala terenom i pokazala svu svoju kvalitetu. Još dva pogotka za Rijeku postigli su Andrijašević u 43. minuti i Gorgon u sudačkoj nadoknadi vremena prvoga dijela utakmice. Tako je Cibalia ostala na posljednjem mjestu s 9 bodova, ispred koje je Split koji ima 16 bodova. U 27. kolu u petak 7. travnja Cibalia gostuje u Zagrebu kod Lokomotive.