Cibalia se plasirala u osminu finala Hrvatskog nogometnog kupa

Dario
Dario
dario.lamut@novosti.hr

Jučer je odigrano nekoliko utakmica šesnaestine Hrvatskog nogometnog kupa. Vinkovački prvoligaš Cibalia se, uz dosta muke, plasirao u osminu finala Hrvatskog nogometnog kupa iako to prilično čudno zvuči nakon pobjede u gostima rezultatom 6:1 nad trećeligašem Samoborom. Domaćin je poveo u 17. minuti, a u 61. minuti Cibalia je izjednačila pogotkom Pervana. U 66. minuti isključen je strijelac za domaćina Brujić. Samobor je odolijevao do kraja 90 minuta pa je utakmica otišla u produžetke u kojima je Cibalia postigla još pet pogodaka. Dva pogotka postigao je Karačić, a po jednog Zgrablić, Čuljak i Dabro. Danas u 15 sati i 30 minuta drugi predstavnik Vukovarsko-srijemske županije trećeligaš Vukovar 1991. ugostit će prvoligaša Osijeka.