23 C
Petak, 29. ožujka 2024.

Cibalia treći put u sezoni izgubila od Intera

I treću utakmicu ove sezone između Intera i Cibalije dobila je momčad iz Zaprešića. Nakon 3:1, pa u Vinkovcima 2:1, u petak, 8. prosinca, u 19. kolu Prve hrvatske nogometne lige, u Zaprešiću Inter je pobijedio s 3:2. Inter je poveo već u 1. minuti pogotkom Vlatka Blaževića. Cibalia se brzo oporavila od toga šoka, te je u 10. minuti izjednačila na 1:1 pogotkom Galića, koji je u 45. minuti doveo vinkovačku momčad u vodstvo od 2:1. U nastavku susreta domaći nogometaši u 50. minuti iz jedanaesterca pogotkom Andrića izjednačili na 2:2. U 68. minuti Cibalia je ostala s igračem manje jer je zbog drugog žutog kartona isključen stoper Milić. Tu igračku prednost Inter je iskoristio samo dvije minute kasnije kada je svojim drugim pogotkom Blažević doveo domaćina do vodstva i pobjede od 3:2. Na tablici Cibalia na 8. mjestu ima 17 bodova, a u 20. posljednjem kolu  prvoga dijela sezone gostuje kod zagrebačkog Dinama.