1 C
Četvrtak, 25. travnja 2024.

Cibalijini juniori bez plasmana u prvu ligu

Nažalost, ni sljedeće se sezone u Genscherovoj 10b neće igrati prvoligaški nogomet. Juniori Cibalije ostali su kratki za ulazak u 1. HNL za juniore. U Požegi je Gorica svladala mlade Vinkovčane 3:2.

Trener Goran Meštrović poslao je na teren NK Jadrana sljedeću jedanaestoricu: Matić, Pernar, Jurišić, Valentić, Bošnjak, Župarić, Dragun, Japundžić, Križanović, Miljanić i Kamenicki. Povela je Gorica rano, već u 4. minuti preko Zorice, a rezultat je poravnao iskusni junior sa seniorski stažom Dominik Križanović. U odličnom prvom poluvremenu novu prednost Goričanima donio je ponovno Zorica i s rezultatom 2:1 otišlo se na odmor. Nakon 15 minuta igre u nastavku susreta fenomenalni Zorica zabio je i svoj treći pogodak na današnjoj utakmici. No, nebeskoplavi lavovi nisu se predavali što je na kraju rezultiralo još jednim pogotkom u mreži Ševerdijina gola. Na 3:2 smanjio je Alen Kamenicki, međutim, za veliki povratak Meštrovićevih igrača nije bilo vremena.

Današnju utakmicu presudio je inspirirani Zorica i time onemogućio veliki povratak juniora u prvoligaški nogomet. Mini Nebeskoplavi nisu razočarali, a dodajmo još da su ih Ultrasi u petak na treningu došli podržati i poželjeti im sreću u današnjoj utakmici.