Cirimotić, Jozinović i Šustić druge u Opatiji

|

U Opatiji se održava 60. županijsko natjecanje učenika i studenata glazbe i plesa komornih sastava u organizacija Hrvatskog društva glazbenih i plesnih pedagoga.

S Kvarnera su nam stigle izvrsne vijesti jer svoje predstavnike imaju i Vinkovci, a radi se o Glazbenoj škola Josipa Runjanina čiji su učenici završili na drugom mjestu natjecanja komornih sastava. Srebrno odličje put grada na Bosutu donose djevojke u sastavu Franciska Cirimotić koja svira flautu, Petra Jozinović na violini, dok je po tipkama klavira prebirala Iva Šustić.

Učenice je pripremala nastavnica Ivana Huk u suradnji s nastavnicama Petrom Marković te Nikolinom Tomić.

Foto: Glazbena škola Josipa Runjanina

Zadnje objave

Plinara istočne Slavonije d.o.o.

Besplatni broj za hitne intervencije
od 0 do 24h
0800 304 336