Dijana Malešević NAJČITATELJICA Gradske knjižnice Otok

|

- Advertisement -

Dijana Malešević prava je ljubiteljica knjiga i prošla je godina za nju bila prava književna avantura – izvijestili su iz Gradske knjižnice Otok predstavivši ju kao svoju najčitateljicu u kategoriji odraslih za 2024. godinu.

S impresivnih 113 pročitanih naslova, Dijana je postavila novi rekord i pokazala koliko je strastvena u svom odnosu prema literaturi. Njezina strast prema knjigama, kažu iz knjižnice, nije samo način da se opusti, već i način da se poveže sa svijetom, istraži nove ideje i proširi svoje horizonte. Dijana ne bira žanrove – njezin čitalački ukus raznovrstan je i širok, od klasičnih romana do suvremenih bestselera, knjiga na engleskom jeziku.

“Dijanu je u našu knjižnicu dovela kolegica Katarina i njih su dvije pravi primjer kako izgleda prijateljstvo na poslu. Vjeruje da je čitanje most koji povezuje ljude, a njezina strast prema knjigama neka posluži kao inspiracija svima nama”, napominju ponosni Otočani.

Recimo još kako je ova djevojka titulom Najčitateljice Gradske knjižnice Otok u 2024. godini postala njihova ambasadorica knjige i sigurni smo da će tako nastaviti i u novoj godini. Bravo Dijana!

- Advertisement -

Zadnje objave

Plinara istočne Slavonije d.o.o.

Radno vrijeme blagajne Vinkovci-Županja

PON – PET od 7:30 do 14:00h
Besplatni broj za hitne intervencije
od 0 do 24h
0800 304 336

Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.