Subota, 27. srpnja 2024.

Dilj nakon 4 utakmice slavio, Vardarac i dalje neumoljiv

Proteklog vikenda odigrano je 6. kolo MŽNL Osijek-Vinkovci. Na vrhu se i dalje nalazi stopostotni Vardarac, dok su trenutno u najtežoj poziciji Borinci iz Jarmine.

Rezultati 6. kola/SofaScore (Screenshot)

NK Dilj u Vinkovcima je ugostio NK Mladost iz Satnice Đakovačke, a Crjepari su nakon četiri utakmice bez pobjede uspjeli stići do tri boda. Mario Stanić postigao je prvi pogodak na susretu, a do kraja su se u listu strijelaca upisali Marko Terzić i Marko Martinković.

U Livani su snage odmjerili NK Tomislav i NK Borinci. Domaći sastav već je u 34. minuti vodio s 3:0, a golove su postigli Janoš Feher, Matko Roso i Andrej Štetić. U nastavku Jarminčani igraju odlučnije, a preko Alberta Ilekovića uspjeli su ublažiti poraz.

Zanimljivu utakmicu odigrali su u Babinoj Gredi NK Šokadija i NK Zrinski Bošnjaci. Do kraja prvog dijela domaćin vodi 2:0 zahvaljujući pogocima Viktora Grgića i Marka Stepića. Odmah početkom nastavka rezultat je smanjio Stjepan Naglić, a prednost od dva gola razlike ubrzo vraća Josip Mišković. Konačnih 3:2 postavio je Josip Naglić u 70. minuti utakmice.

Težak poraz na domaćem terenu pretrpio je NK Slavonija. Iz Soljana je sva tri boda odnio NK Darda, a za pobjedu su poentirali Jose Wedley Nascimento Santos i Relja Mihajlović, dok je autogol postigao za domaću momčad postigao Niko Jokić.

NK Vardarac slavio je i u šestoj utakmici sezone, ovoga puta s 2:1 nadigrali su u gostima HNK Radnički Mece. Stjepan Šimičić i Kristijan Gudelj pogađali su do poluvremena, a konačnih 2:1 postavio je iz kaznenog udarca Luka Marković u 90. minuti.

NK Hašk Sokol u sklopu „Haškovog dana” nije uspio na domaćem terenu uzeti bodove protiv NK Sloge iz Štitara. Pobjedu su gostima osigurali Ivan Stepić i Alen Pejić.

Rezultatsku katastrofu doživio je NK Radnički iz Županje, koji je u Donjem Miholjcu s 4:0 poražen od NK Jedinstva. Dva zgoditka postigao je Matija Matoković, a jednom su mrežu tresli Ivan Magić i Ivan Lacković.

Slast pobjede je u Dalju osjetio i NK Radnički, koji je s 4:2 na domaćem stadionu porazio ŠNK Višnjevac. Tri gola zabio je Nebojša Popović, a zgoditke su još postili Borna Cebić, Ivan Gelo te Nenad Jelić, koji je postigao autogol.

Jedinu utakmicu bez golova odigrali su NK Otok i NK Borac iz Bobote.

Ljestvica nakon 6 kola/SofaScore (Screenshot)