Dominacija cerićke Mladosti na turniru u Starim Jankovcima

|

- Advertisement -

U Starim Jankovcima na igralištu Gatina, u organizaciji NK HAŠK-Sokol, održan je 19. memorijalni turnir u spomen na članove uprave kluba i igrače poginule u Domovinskom ratu.

Osim domaćina, na turniru su nastupili i NK Croatia iz Novih Jankovaca, NK Mladost Cerić i NK Otok. Dominaciju na ovogodišnjem izdanju uspostavili su Cerićanci koji su stavili kvačicu u svaku rubriku. U prvoj utakmici svladali su HAŠK rezultatom 3:1, dok je Otok s rutinskih 2:0 bio bolji od Croatije. S obzirom da se nalaze u rangu više, Otočani (MŽNL Osijek–Vinkovci) su u finalu bili favoriti, no Mladost (1. Županijska liga VSŽ) je identičnim rezultatom kao u prvoj utakmici pobijedila i Otok. Sva tri pogotka postigao je Marko Blašković.

Sve individualne nagrade otišle su u ruke osvajača memorijala, tako je najboljim vratarom proglašen Emil Huseljić, najboljim igračem Petar Marinčić i najboljim strijelcem Marko Blašković.

- Advertisement -

Zadnje objave

Plinara istočne Slavonije d.o.o.

Radno vrijeme blagajne Vinkovci-Županja

PON – PET od 7:30 do 14:00h
Besplatni broj za hitne intervencije
od 0 do 24h
0800 304 336

Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.