2 C
Utorak, 19. ožujka 2024.

Druga gostujuća pobjeda u sezoni, Bjelovar II 32:33 Vinkovci

U prvom susretu nakon mjesec dana stanke u svim natjecanjima pod okriljem HRS-a vinkovačke su rukometašice bile bolje na gostovanju u Bjelovaru. Na kraju su kričavoj žutoj garnituri dresova u 20. kolu slavile 33:32. Prva dionica susreta završila je 16:20 za gošće iz Vinkovaca, a drugo poluvrijeme bilo je neizvjesno do posljednjeg zvuka sirene i isteka 60. minute. „Nismo se predale, pokazale smo karakter i upisali nova dva poda. Pohvala za sve djevojke, a mi se okrećemo novim treninzima i završna dva kola koja su nam ostala za odigrati”, rekla je Mirna Antolović koja je u drugu gostujuću pobjedu ugradila pet pogodaka.

Najraspoloženija u posljednje vrijeme u redovima Vinkovčanki je Barbara Trbojević, a danas je zabila 8 golova (sedmerci 5/5). Jedan gol manje zabile su Marija Dragojević i Mihaela Jurčić bez čijeg doprinosa, kao i doprinosa cijele ekipe, sastav Ivice Lassingera ne bi došao do važne pobjede. U preostala dva kola ŽRK Vinkovci odmjerit će snage sa Zelinom u gostima i ekipom Osijeka 2 na domaćem parketu.