Dvije novooboljele osobe od koronavirusa u županiji

|

U Vukovarsko-srijemskoj županiji, prema podacima pristiglim do 8:00 sati, u posljednja 24 sata evidentirane su dvije nove pozitivne osobe na COVID-19, od testiranih 193. Potvrđene su PCR testiranjem, po jedna iz Opatovca i Vinkovaca.
Preminulih nema .Trenutno je u bolnicama 5 pacijenata.
Od početka epidemije ukupan broj oboljelih osoba je 12446, od kojih je 12095 oporavljenih, a ukupno je preminulo 259 bolesnika.
Testiranih u županiji od početka epidemije je 76461.
U samoizolaciji su trenutno 202 osobe.
Od ukupnog broja, pozitivan je 1 radnik iz sustava zdravstva – nezdravstveni radnik, dok u samoizolaciji nema zdravstvenih djelatnika.
- Advertisement -

Zadnje objave

Plinara istočne Slavonije d.o.o.

Radno vrijeme blagajne Vinkovci-Županja

PON – PET od 7:30 do 14:00h
Besplatni broj za hitne intervencije
od 0 do 24h
0800 304 336

Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.