Fluentes objavio album prvijenac – Igra čekanja konačno je gotova!

|

- Advertisement -

Osječka pop rock grupa Fluentes završila je s čekanjem na album prvijenac koji se pomno stvarao objavljivanjem singlova u razdoblju dugom gotovo desetljeće i pol.

Bend je u tom periodu lansirao brojne popularne singlove kao što su ‘Vrijeme’, ‘Možda mir’, ‘Pođi na put’ (duet s Jelenom Radan) te aktualni radijski hit ‘Pusti da ljubav nosi me’ koji se trenutno nalazi na HR 40, službene domaće radijske top liste.

‘Album se stvarao, snimao i mijenjao preko 13 godina. Puno ljudi prošlo je kroz bend, kroz proces sviranja i snimanja te je nastalo jako puno pjesama u cijelom tom procesu. Na albumu su zapravo završile one pjesme koje smo stigli snimiti (smijeh). Sam rad bio je sve samo ne rad, nego prvenstveno radost, zabava, ispunjenje snova i putovanje kojemu cilj nije cilj, nego tek jedna od stanica na dugačkom putu. Nadamo se da je pred nama još puno stanica ali da će vrijeme za stići do njih idući put biti puno kraće’, rekao je Goran Bošković, frontmen benda.

FLUENTES & JELENA RADAN: POĐI NA PUT [2017]

- Advertisement -

Zadnje objave

Plinara istočne Slavonije d.o.o.

Radno vrijeme blagajne Vinkovci-Županja

PON – PET od 7:30 do 14:00h
Besplatni broj za hitne intervencije
od 0 do 24h
0800 304 336

Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.