23 C
Četvrtak, 19. rujna 2024.

Hrvatski nogometni kup: Neretvanac u Opuzenu bolji od Bedema

Ivankovački Bedem danas je u Opuzenu gostovao kod Neretvanca u okviru pretkola Hrvatskog nogometnog kupa. Domaći sastav pobjedom 2:0 ostvario je plasman dalje.

Neretvanac je do početnog vodstva stigao već u 7. minuti preko Davida Šunjića, a takav rezultat na semaforu je stajao sve do 81. minuti kada je „točku na i” stavio Marin Batinović.

Ivankovčani su se tako kao pobjednici Županijskog kupa oprostili od natjecanja, ali svakako su skupili iskustva za buduće izazove.

Od prve minute Bedem je danas nastupio u sastavu: Čučković, J. Lovrić, Leko, D. Lovrić, Tovilović, Borko, Tustonjić, Mrdeša, Janović, Andričević i Ležaić.

Na klupi su bili Salatović, Šest, Đordić, Karačić, Sebežević, Suppiger i Ivanko.