JUDO KLUB VINKOVCI 113 kandidata polagalo za učeničke KYU pojaseve

|

U prostorijama Judo kluba Vinkovci, u dva termina, 17. i 24. lipnja, ispit za učeničke pojaseve polagalo je čak 113 članica i članova, i to iz skupina Sokolova 1, 2 i 3, Falcona, Jastrebova i Peregrinusa, koje vode treneri Lora Jukić, Marko Bošnjak, Dino Keškić i Tatjana Lovrić Jovanović. Ispitivač za učeničke pojaseve Hrvatskog judo saveza bio je Davor Marinić, 7. DAN.

Uspješno su položeni pojasevi:

  • 8. KYU (bijelo-žuti pojas) – 54 kandidata
  • 7. KYU (žuti pojas) – 18 kandidata
  • 6. KYU (žuto-narančasti pojas) – 14 kandidata
  • 5. KYU (narančasti pojas) – 7 kandidata
  • 4. KYU (narančasto-zeleni pojas) – 7 kandidata
  • 3. KYU (zeleni pojas) – 4 kandidata
  • 2. KYU (plavi pojas) – 5 kandidata
  • 1. KYU (smeđi pojas) – 4 kandidata

„Napredovanje u učeničkim pojasevima predstavlja veliku motivaciju mladim članovima kluba za nastavak treniranja, usavršavanje i dugoročno bavljenje judom. Tijekom oba termina polaganja u dvorani je vladala uzvišena i svečana atmosfera, a svi su kandidati dali svoj maksimum kako bi tehnike izveli što kvalitetnije i pokazali stečeno znanje, na ponos svojih trenera i roditelja”, poručuju iz Kluba.

Osim navedenih kandidata, ispitu je pristupilo i dvadesetak djece u dobi od 3 do 6 godina koja još nemaju uvjete za polaganje učeničkih pojaseva, budući da je ono moguće tek od sedme godine života. Najmlađi judaši predstavili su tehnike iz prilagođenog programa koji su za njih osmislili treneri. Za svoj trud i prikazano znanje nagrađeni su pčelicama koje su ih posebno razveselile.

Zadnje objave

Plinara istočne Slavonije d.o.o.

Besplatni broj za hitne intervencije
od 0 do 24h
0800 304 336