Na jakom međunarodnom turniru osvojeno 9 medalja

|

U Rijeci je jučer održan 17. međunarodni judo turnir “Sveti Vid” gdje su nastupili i judaši Judo kluba Vinkovci.
Natjecanje je bilo visokokonkurentno sa 644 natjecatelja iz 8 zemalja: Hrvatske, Bosne i Hercegovine, Srbije, Slovenije, Italije, Izraela, San Marina i Češke.
“U pratnji su išli trener Marko Bošnjak te suci Igor Plavšić i Davor Marinić, a trenerica Ivana Kalinić je također sudila te bila uz natjecatelje izbliza. Natjecatelji su mogli iskusiti pravi žar borbe prije ljetne pauze te proučiti kako se judo radi u drugim zemljama što za iskustvo znači puno! Naši prijatelji iz Rijeke održali su dobro natjecanje te se veselimo sljedećem susretu”, ističu u Judo klubu Vinkovci.
Rezultati:
U12
1. mjesto – Mario Tomić(-34kg)
2. mjesto – Marta Plavšić(-48kg)
U14
2. mjesto – Eva Brdar(-44kg)
3. mjesto – Karla Bebek(-48kg)
7. mjesto – Karla Merdžan(-63kg)
U16
1. mjesto – Eva Brdar(-44kg)
3. mjesto – Stiv Tomić(-60kg)
U18
1. mjesto – Stiv Tomić(-60kg)
5. mjesto – Magdalena Bliml(-63kg)
5. mjesto – Josip Ramljak(-60kg)
Seniori
1. mjesto – Diana Pavlović(-63kg)
2. mjesto – Ivan Apčak(-90kg)
- Advertisement -

Zadnje objave

Plinara istočne Slavonije d.o.o.

Radno vrijeme blagajne Vinkovci-Županja

PON – PET od 7:30 do 14:00h
Besplatni broj za hitne intervencije
od 0 do 24h
0800 304 336

Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.