13 C
Petak, 19. travnja 2024.

Juniori Aurelije nedodirljivi ove sezone

U zadnjem kolu regularnog dijela prvenstva juniori Aurelije potvrdili su ove sezone da su u regiji Istok nedodirljivi. Upisali su desetu pobjedu u nizu, ovaj put protiv NG Unitas Nova Gradiška bili su bolji rezultatom 8:3.

Na isteku prve minute mlađi Sušac doveo je svoju momčad u vodstvo udarcem iz kosa, a stariji brat je u sljedećem napadu uduplao prednost domaćih koja je do poluvremena narasla na četiri gola prednosti. U nastavku je gostujući vratar morao još četiri puta vaditi loptu iz mreže, a domaći čuvar mreže kapitulirao je tri puta u razdoblju od 27. do 32. minute. Osim braće Sušac u listu strijelaca još su se upisali Bagarić, Pajić, Dragun i Turić. Juniori Aurelije, kao pobjednici regularnog dijela prvenstva, izborili su izravan plasman u polufinale doigravanja, a treba istaknuti kako igrači Kristiana Šoštara nijednom nisu napustili teren pognute glave.

Aurelia se može mirno posvetiti pripremanju za polufinale, a protivnika će doznati kada se odigraju susreti četvrtfinala.