23 C
Utorak, 7. svibnja 2024.

Karate klub “ICTUS” na Prvenstvu Hrvatske u Rijeci

Protekli vikend u Rijeci održano je Prvenstvo Hrvatske u karateu u borbama pojedinačno u kategorijama kadeti/kadetkinje, juniori/juniorke, mlađi seniori/seniorke. Na njemu je nastupilo 244 natjecatelja iz ukupno 66 klubova među kojima su nastupili i natjecatelji Športskog karate kluba „ICTUS“ Vinkovci: Milan Ćujo, Erik Udarović i Mihael Cvilinder.

Nastupivši u borbama pojedinačno u kategoriji mlađih seniora -75 kg Milan Ćujo je u trećem krugu tijesno izgubio u borbi za brončano odličje te time u vrlo jakoj konkurenciji osvojio vrlo dobro peto mjesto.

Svojim izvedbama u kategoriji kadeta +70 kg Erik Udarović je po završetku natjecanja zauzeo 7 mjesto, dok je Mihael Cvilinder svojim nastupima u kategoriji mlađih seniora -84 kg također po završetku natjecanja zauzeo solidno sedmo mjesto.

Ostvarenim plasmanima natjecatelji Športskog karate kluba „ICTUS“ Vinkovci u ukupnom poretku klubova po okončanju natjecanja završili su u središnjem dijelu ljestvice po uspješnosti na ovom PH.

Za napomenuti je kako je iz Slavonsko-Baranjske regije na navedenom PH nastupilo samo sedam klubova.