20 C
Petak, 17. svibnja 2024.

Košarkaši Vinkovaca u 1. kolu Kupa Krešimira Ćosića poraženi od Đakova

KK Vinkovci u okviru 1. kola Kupa Krešimira Ćosića na parketu dvorane Ekonomske i trgovačke škole Ivana Domca ugostio je KK Đakovo. Semafor na kraju utakmice pokazivao je rezultat 82:74 u korist gostujuće momčadi.

Vinkovački košarkaši u utakmicu su ušli bolje, međutim vremenom Đakovčani hvataju konce igre i polako počinju graditi svoju prednost. Tako je na kraju prve četvrtine bilo 22:15 u korist Đakova. U drugoj dionici igre dodatno se povećala prednost gostiju, pa se tako na predah otišlo s 42:31.

Naši su košarkaši treću četvrtinu odigrali najbolje, uspjeli su spustiti prednost na 3 razlike i nekako se činilo da utakmice može otići na njihovu stranu. Uoči posljednjih 10 minuta igre bilo je 61:58, a đakovački sastav je u završnici prelomio utakmicu u svoju korist za konačnih +8.

KK Vinkovci: Ramljak D., Vujeva P., Jurić, Ramljak R., Senčić, Lučić, Janović, Vujeva J., Papac, Vuić, Veršić, Šabić. Trener: Peraica D.

KK Đakovo: Škrinjarić, Goluža, Petrić, Hajduković, Mlakar, Letica, Jurić, Davidović, Marjanović, Kozić, Hrkač, Šota. Trener: Gunjević G.

Prvi sudac: Andrić F., Drugi sudac: Kupanovac F., Treći sudac: Kelava M.