11 C
Subota, 27. travnja 2024.

Mali derbi pripao Osijeku II

Cibalia je nakon maestralno odrađene utakmice protiv HNK Orijent 1919 u Belišće išla po potvrdu domaća tri boda.

No, ponovno Nebeskoplavi nisu uspjeli uzeti niti barem bod na gostovanju. Druga momčad Osijeka upisala je pobjedu rezultatom 2:1, a do troboda je stigla u samoj završnici utakmice.

Momčad Darka Jozinovića povela je preko Luke Džaje u 34. minuti te se s prednošću gostiju i otišlo na odmor. Domaći su rezultat poravnali u 50. minuti preko Mihajla Baića kojemu je prvotno Filip Kovačević skinuo penal te iz popravnog pokušaja uspjeva svladati vinkovačkog vratara mreže. Osječani do pobjede dolaze u 90+1 kada pogodak postiže Antonijo Ivandić.

Nebeskoplave u sljedećem kolu čeka novo gostovanje, ovoga puta kod Diva iz predgrađa, NK Inter Zaprešić.