22 C
Subota, 27. travnja 2024.

Malonogometaši Aurelije poraženi 5:0

MNK Aurelia Futsal nije se uspjela plasirati u četvrtfinale Kupa Hrvatske. U osmini finala poraženi su od dalmatinskog prvoligaša Vrgorca 0:5.

Utakmica je odigrana u dvorani Ekonomske i trgovačke škole Ivana Domca u Vinkovcima. Gosti dolaze u vodstvo nakon prekida s desne strane kada gosti kombiniraju te nakon odbijene lopte igrač Vrgorca zabija za 0:1. Do kraja prvog poluvremena Aurelia je pokušala izjednačiti i u 20. minuti pogađaju vratnicu. Gosti su do predaha zabili još jedan pogodak i na odmor se otišlo s vodstvom gostiju 0:2. Imala je Aurelia aktivan rezultat sve do 33. minute kada Vrgorac pokazuje zašto se nalaze u 1. HMNL-i kada nakon kombinacije iz kornera Duško Martinac postiže lijepi gol za 0:3. Domaćin nakon toga iz igre vadi  golmana, a Vrgorac do kraja susreta zabija još dva pogotka za konačnih MNK Aurelia Futsal 0:5 HMNK Vrgorac.

Malonogometašima Aurelije ne može se ništa zamjeriti jer su dali sve od sebe, a trud, htijenje i zalaganje bili su prisutni od prve minute, jednostavno je kvaliteta presudila u današnjem dvoboju.