14 C
Petak, 29. ožujka 2024.

Malonogometni noćni turnir “Rokovci-Andrijaševci 2018.”

I ove godine NK Frankopan u suradnji sa Školom nogometa organizirao je tradicionalni Malonogometni noćni turnir „Rokovci-Andrijaševci 2018.” na kojem je u više kategorija nastupilo ukupno 25 ekipa. U kategoriji pionira prvo mjesto osvojila je ekipa Seoske zvijezde. U kategoriji kadeta najbolja je bila ekipa Futsal Sveti Patrick Županja. Kod veterana prvo mjesto osvojila je ekipa Caffe bar Max. Iz pobjedničke ekipe najbolji igrač je Ivan Šimić, a vratar Dragan Martinović, dok je najbolji strijelac Zlatko Gašparović iz ekipe Hit Tri ruže. U kategoriji seniora najbolja je bila ekipa Drama, ispred ekipa Frankopan i Caffe bar Mustang. Iz pobjedničke ekipe najbolji igrač je Tomislav Palijan, a vratar David Pazman, dok je najbolji strijelac Ante Jančić iz ekipe Caffe bar Vox. Nakon finalne večeri organizator je podijelio nagrade za najuspješnije ekipe i pojedince. Uz veliku posjećenost publike na tomboli je najsretniji bio Hrvoje Hodak koji je osvojio skuter, donaciju Općine Andrijaševci.