3 C
Petak, 19. travnja 2024.

Mladi Sajnamovci ekipno zauzeli 1. mjesto

U Zaprešiću je održan međunarodno taekwondo natjecanje pod nazivom Plemeniti turnir na kojemu je nastupilo 460 boraca iz 33 kluba koji su pristigli iz hrvatske, Bosne i Hercegovine te Slovenije.

Taekwondo klub Sajnami nastupio je s 12 natjecatelja koji su osvojili 11 medalja. Sajnamovci su u ukupnom poretku kadeta B ekipno zauzeli prvo mjesto. U pojedinačnoj konkurenciji u kategoriji mlađih kadeta zlatna odličja osvojili su Marin Stočko te Leda Dujić, a u istoj skupni srebrom okitili Lara Majstorović, Mila Križanović, dok su u kategoriji kadeta drugo mjesto zauzeli Jana Fabijan, Lucija Jelić, Grgur Šarić i Karlo Grgić. Brončanu medalju oko svojeg vrata stavili su Dominik Mihaljević te Marko Lovretić kao mlađi kadeti. Poziciju od 5. do 8. mjesta zauzela je Sara Majstorović.

Mlade vinkovačke borce vodila je Jasmina Lucić koja je zadovoljna prikazanim borbama na zaprešićkom turniru.