2 C
Utorak, 19. ožujka 2024.

MNK Vinkovci porazom otvorio sezonu

Susret protiv MNK Broda donio je još jednu uzbudljivu i zanimljivu utakmicu. Prošlosezonski ogled gledateljima je ponudio čak 22 pogotka (11:11), a jučerašnji dvoboj nije bio ništa slabiji, Brođani su slavili sa 6:5. U odličnoj utakmici punoj prilika i golova prvi su poveli MNK Vinkovci – Učilište Studium pogotkom Ležaića koji je tim zgodtikom najavio fenomenalnu partiju.

Domaći su nakon primljenog pogotka dodali gas i okrenuli rezultat u svoju korist. Na poluvrijeme se otišlo s prednošću MNK Broda od 3:2, a do sredine drugog poluvremena semafor je pokazivao 5:2. Ležaić postiže još 3 gola i izjednačuje rezultat na 5:5 i tako vraća utakmicu na početak te joj u završnici susreta daje dramatičan ton. Vinkovčani na krilima sjajnog Ležaića nisu uspjeli okrenuti rezultat i u posljednjoj minuti primaju pogodak za 6:5 i ostaju bez bodova. Domaća publika mogla je uživati u vrhunskom futsalu.

MNK Vinkovci već danas imaju priliku za popravni ispit jer na Lapovcima s početkom u 21 sat dočekuje Futsal akademiju Sveti Patrik u četvrtfinalu Kupa regije Istok, nažalost bez gledatelja. Dodajmo kako se prvi domaći ligaški ogled protiv Našica neće odigrati jer su Našičani odustali od natjecanja, tako sljedeću ligašku utakmicu Vinkovčani igraju za dva tjedna u Novoj Gradišci.