Utorak, 19. ožujka 2024.

Natjecatelji Taekwon-do kluba Vinkovci u Jarmini osvojili osam odličja

Franjo Sorčik
franjo.sorcik@novosti.hr

Natjecatelji Taekwon-do kluba Vinkovci nastupili su u subotu na 10. Kupu sokolova u Jarmini i tom prilikom osvojili osam odličja. Ivan Gavrić, kadet do 40 kilograma osvojio je brončanu medalju u borbama, Žarko Radeljević, junior do 62 kilograma, brončanu medalju u formama i zlatnu medalju u borbama, Ana Mikulić, mlađa kadetkinja do 43 kilograma zlatnu medalju u borbama, a Tomislav Katić, kadet do 55 kilograma srebrnu medalju u formama i srebrnu medalju u borbama. David Gavrić, junior do 56 kilograma, osvojio je zlatnu medalju u formama i zlatnu medalju u borbama. “U sklopu dobrih vijesti s turnira u Jarmini najavljujemo turnir u ITF taekwon-dou u Vinkovcima kojeg organiziramo pod nazivom “Kup heroja” i koji će se održati 23. studenog u čast svim hrvatskim braniteljima, te ovom prilikom pozivamo sve zainteresirane da dođu pogledati i podržati natjecanje i sve sudionike”, poručuju iz kluba. Dodaju da će detaljnije informacije oko ovog natjecanja biti objavljene kroz nekoliko dana.