11 C
Petak, 26. travnja 2024.

Novi poraz Spačve

Rukometaši vinkovačke Spačve poraženi su 27:25 u 4. kolu Paket24 Premijer lige kod Gorice koja je ovom pobjedom izbila na vrh tablice.

Gorica je od početka utakmice imala prednost sve do 22. minute kada iz protunapada zabija Vašarević za 9:9. U završnici prvog poluvremena Spačva dolazi do prednosti od 2 gola, ali Gorica uspijeva do kraja poluvremena anulirati prednost gostiju i na odmor se otišlo rezultatom 12:12. U  nastavku se igralo gol za golom sve do 41. minute kada domaćin preuzima vodstvo koje ubrzo povećava na 4 gola razlike. Do kraja susreta imala je Gorica i 6 pogodaka prednosti, a ključnim se pokazala druga trećina drugog poluvremena kada se domaćin odvojio i do kraja imao potpunu kontrolu utakmice. Spačva je uspjela smanjiti prednost domaćih i utakmica završava 27:25. Kod Spačve najviše golova zabili su Marko Buntić i Marko Vignjević, svaki po šest.

Spačva se, nakon ovog poraza, nalazi u neugodnoj situaciji s jednim osvojenim bodom iz četiri odigrana susreta.