Vinkovački rukometaši uspješno otvorili novo prvenstvo

na vrhu

Premijer lige
Josip Mečić: Ovo nam je nagrada za
dobar rad u proteklih mjesec i pol dana

Rukometaši Spačve Vinkovci u 43. minuti. No to ih nije omelo Cibalia doživjela četiri poraza u nizu uz 11 primljenih i nijedan postignuti pogodak
kovčani su ostali i bez Patrika u subotu, 28. rujna, u dvorani OŠ
Maroša, koji je isključenje zaradio Bartola Kašića u 19,00 sati.

8. Varaždin 1930 1 0 0 1 -1 0
9. Sesvete 1 0 0 1 -3 0 Nakon tri uzastopna prven- nam se događa u posljednjih par turiranje i financiranje budućeg
10 Zamet 1 0 0 1 -7 0 stvena poraza nogometa- utakmica i izgleda da ne možemo
ši Cibalie doživjeli su i četvti izdržati pritisak ove lige i na tome razvoja HNK Cibalia uključuju-
poraz u nizu i to u šesnaesti- moramo poraditi. Moram puno ći i reviziju poslovanja bliži se
ni finala Hrvatskog nogomet- razgovarati s igračima, nije mi kraju. Natječaj temeljem kojega
nog kupa od momčadi BSK-a jasno zašto padamo nakon pri- će se prikupljati ponude ulagača
iz Bjelog Brda. O ove protekle mljenog pogotka.”, rekao je po uskoro će biti objavljen, točnije,
četiri utakmice nebesko plavi završetku utakmice trener Davor izvršenje je planirano kroz dva
primili su 11 pogodaka s tim da Mladina. Nogometaše Dinama u tjedna – nakon što i skupština
ni jednom nisu zatresli mrežu nedjelju čeka prvenstveni susret u HNK Cibalia potvrdi odluku o
protivnika. Nije da nisu imali Zagrebu protiv Dinama II. “Neće pokretanju postupka pronalaska
šansi, ali im nedostaje realiza- nam biti lako i nadam se samo da strateškog partnera. Temeljem
cija. nećemo opet ponavljate pogreške rezultata provedenog javnog
iz prethodnih utakmica.”, rekao natječaja donijet će se odluka o
Željko Komljenović je strateg Vinkovčana Davor odabiru najpovoljnijeg ponudite-
zeljko.komljenovic@novosti.hr Mladina. Ipak možda za Cibaliu lja s kojim će se, kao strateškim
uskoro krene sve na bolje. Naime, partnerom, provesti restrukturi-
Pogotovo boli poraz 4:0 od Cibalia je u postupku pronala- ranje i priprema budućeg poslo-
momčadi Hajduka II. “Nemam ska strateškog partnera pa su se vanja HNK Cibalia. Uz obilježa-
riječi za ovakvu našu prezenta- po tom pitanju obratili sportskoj vanje 100 godina postojanja kluba
ciju i na toliko oscilacija u našoj i nogometnoj javnosti priop- riječ je o najvažnijem događaju u
igri. To je po meni nemoguće. ćenjem u kojem izvještavaju o 2019. godini za HNK Cibalia. Ovim
Mislim da je prvih 45 minuta završnoj fazi pripreme javnog putem iz Cibalie upućuju molbu
bilo naše najbolje poluvrijeme u natječaja za strateškog partnera. nogometnoj javnosti i navijačima
ovih šest kola, ali očito da momci Proces pripreme dokumentacije za za strpljenje te razumijevanje jer
nakon drugog gola potonu. To pokretanje postupka pronalaženja se radi o ozbiljnom i zahtjevnom