3 C
Petak, 19. travnja 2024.

Novo slavlje odbojkašica

Vinkovačke odbojkašice u Požegi su odigrale 12. kolo protiv domaćeg Ženskog odbojkaškog kluba Vallis Aurea i u meču koji je trajao nešto više od 70 minuta slavile s laganih 3:0 u setovima.

Prvi set igračice Stipe Tomića dobile su s osam razlike (25:17) i odmah u startu pokazale da neće ostaviti mjesta za iznenađenja. Domaći su u slijedeća dva seta uspjele samo za poen po setu smanjivati razliku. Drugi set je završio s rezultatom 25:18, dok su treći gošće uzele rezultatom 25:19. Još jedna uvjerljiva pobjeda za održavanje minimalnog zaostatka za vodećim Đakovčanka koje imaju bod prednosti. Njihov međusobni ogled u Đakovu će biti presudan u borbi za naslov prvaka lige jer i jedna i druga ekipa iz kola u kolo nižu pobjede i ne dopuštaju nikakva iznenađenja.

Vinkovčanke će u 13. kolu biti domaćin Ženskom odbojkaškom klubu Osijek III.