9 C
Petak, 19. travnja 2024.

Odbojkašice ostale na vrhu

Nakon što je u prošlom kolu preuzeo vrh, Ženski odbojkaški klub Vinkovci u Našicama je kod istoimenog domaćina tražio nove bodove kako bi na njemu ostao.

Igračice Stipe Tomića odradile su još jedan rutinski meču u kojemu su Ženski odbojkaški klub Našice svladale s 3:0 u setovima. Najbolji otpor Našičanke su pružile u drugom setu kojega su Vinkovčanke dobile sa šest razlike 25:19. Prvi set su gošće uzele rezultatom 25:18, dok je posljednja dionica utakmice otišla na stranu ŽOK Vinkovci s rezultatom 25:16. Odbojkašice s grada na Bosutu u sljedećem kolu na domaćem parketu dočekuju Odbojkaški klub Valpovka iz Valpova. Ovo će ujedno biti prvi domaći Vinkovčanki nakon mjesec dana kada su bile bolje od ŽOK Osijek III.

ŽOK Vinkovci ima bod više od drugoplasiranog Ženskog odbojkaškog kluba Đakovo, a njihov drugi međusobni ogled koji će se odigrati u pretposljednjem kolu u Đakovu bit će odlučujući u borbi za naslov prvaka Prve B Lige Istok.